loading
Ar būtina registruotis norint peržiūrėti nemokamą turinį?

Norėdami gauti prieigą prie platformos turinio, turite užsiregistruoti ir susikurti vartotojo paskyrą.

Kiek kainuoja video turinio peržiūra?

Video peržiūros kainos nurodytos prie kiekvieno vaizdo įrašo. Priklausomai nuo to, ar turite narystę, ar jos neturite - jums bus taikoma įprasta arba mažesnė kaina. Prenumeratos kainos nurodytos čia

Kaip galiu įkelti vaizdo įrašą?

Pirmiausia turite užsiregistruoti kaip įrašo teisių savininkas. Tai galite padaryti Artis.tv svetainėje keliose vietose, paspausdami ant profilio ikonėlės ir pasirinkdami „Vaizdo failo įkėlimas“ arba svetainės apačioje paspaudę mygtuką „Vaizdo failo įkėlimas“ -  https://www.artis.tv/register

Užpildykite atsidariusią registracijos formą „Kūrėjams” , pasitikrinę nurodytą registracijos formoje elektroninį paštą rasite patvirtinimo laišką. Jums reikės luktelėti, kol administratorius patvirtins Jus kaip teisių turėtoją. 

Tai gali užtrukti 24 val. Gavę patvirtinimą, galėsite prisijungti ir pasirinkti kairėje panelėje „Įkelti įrašą“.

Kilus neaiškumams kreipkitės el. paštu: pagalba@artis.tv

Kokia yra Artis.tv vizija?

Tapti virtualia erdve, kurioje veiktų meno kūrėjų ir gerbėjų bendruomenė. Kiekvienas Artis.tv prenumeratorius tampa kultūros rėmėju, galinčiu aktyviai dalyvauti pristatant meno kūrybą skaitmeninėje erdvėje.

Kas tai yra Artis.tv?

Kviečiame bendradarbiauti menininkus, serialų, pokalbių, kultūros laidų kūrėjus. Artis.tv atvira produkcijai, kuri prasmingai papildo kultūros lauką ir į jį įtraukia. Pokalbiams, kurie supažindina su menininkais ir jų kūryba. Diskusijoms, kurios leidžia labiau pažinti meną. Interviu, kurie atskleidžia įdomų, ypatingą kūrėjų pasaulį. Reportažams, kurie supažindina su kultūros organizacijų veikla. Artis.tv – tai viskas apie meną.

Mylite kultūrą?

Kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir gauti visas Artis.tv naujienas pirmiems!