ARTIS.TV

Kaip galiu įkelti vaizdo įrašą?

Pirmiausia turite užsiregistruoti kaip autorius. Tai galite padaryti Artis.tv svetainėje keliose vietose, paspausdami ant profilio ikonėlės ir pasirinkdami „Vaizdo failo įkėlimas“ arba svetainės apačioje paspaudę mygtuką „Vaizdo failo įkėlimas“ -  https://www.artis.tv/autoriu-registracija

Užpildykite atsidariusią registracijos formą, pasitikrinę nurodytą registracijos formoje elektroninį paštą rasite patvirtinimo laišką. Jums reikės luktelėti, kol administratorius patvirtins Jus kaip autorių. 

Tai gali užtrukti 24 val. Gavę patvirtinimą, galėsite prisijungti ir pasirinkti kairėje panelėje „Įkelti įrašą“.

Kilus neaiškumams kreipkitės el. paštu: pagalba@artis.tv

Kokia yra Artis.tv vizija?

Tapti virtualia erdve, kurioje veiktų meno kūrėjų ir gerbėjų bendruomenė. Kiekvienas Artis.tv prenumeratorius tampa kultūros rėmėju, galinčiu aktyviai dalyvauti pristatant meno kūrybą skaitmeninėje erdvėje.

Kas tai yra Artis.tv?

Kviečiame bendradarbiauti menininkus, serialų, pokalbių, kultūros laidų kūrėjus. Artis.tv atvira produkcijai, kuri prasmingai papildo kultūros lauką ir į jį įtraukia. Pokalbiams, kurie supažindina su menininkais ir jų kūryba. Diskusijoms, kurios leidžia labiau pažinti meną. Interviu, kurie atskleidžia įdomų, ypatingą kūrėjų pasaulį. Reportažams, kurie supažindina su kultūros organizacijų veikla. Artis.tv – tai viskas apie meną.

Kiek kainuoja video turinio peržiūra?

Video peržiūros kainos nurodytos prie kiekvieno vaizdo įrašo. Priklausomai nuo to, ar turite narystę, ar jos neturite - jums bus taikoma įprasta arba mažesnė kaina. Prenumeratos kainos nurodytos čia