loading
Menininkės Dianos Remeikytės studija

Norėdami peržiūrėti turite prisijungti

Menininkės Dianos Remeikytės studija

0.0

0 Balsai

  • Kaina: 0.00 Eur
  • Kaina prenumeratoriui: 0.00 Eur
Komentarai

Contour Art Gallery atstovaujama menininkė Diana Remeikytė taftingo technika atlieka tekstilinius paveikslus-kilimus. Šių kūrinių pirmavaizdžiu tampa menininkės akvarelės – tas pats motyvas iš skaidraus dažo ant popieriaus virsta sunkia kilimo plokštuma, įgauna svorį, materialumą ir faktūrą.

Diana Remeikytė g. 1996 m. Kaune, šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje. Studijavo Vilniaus dailės akademijoje, grafikos katedroje. 2018 įgijo bakalauro, 2020 magistro diplomą.

Parodose dalyvauja nuo 2018 m. Jauną menininkę 2020 pradėjus atstovauti Contour Art Gallery jos darbai, parodyti bendrose parodos su pripažintais Lietuvos menininkais, buvo pastebėti ir gerai įvertinti spaudos ir meno srities profesionalų.

Menininkė pateko į MArteLive Europe konkurso finalą, kuris vyko Romoje 2020 metų gruodį. 2023 metais buvo viena iš Zabolis Art prize finalisčių. Apdovanota bendruomenės simpatijų prizu.

2023 metais jos kūriniai buvo įtraukti į Šiuolaikinę Lietuvos tekstilę Madride pristačiusią parodą DUENDE, o 2024 – Anger muziejaus Erfurte rengtą parodą Vilnius Vibes.

Kontaktas dėl menininkės kūrinių:

Vilma Mačianskaitė +370 687 99838

Contour Art Gallery

www.contourart.gallery

  • Trukmė : 0val. 5min.
  • Išleidimo data : 2023
  • Šalis : Lietuva
  • Įrašo gamintojas: : Artis tv

Parašykite komentarą

Visi komentarai

Mylite kultūrą?

Kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir gauti visas Artis.tv naujienas pirmiems!